Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledky kvalifikace Luboměř

16. 6. 2023

Kvalifikace ovladatelnost jednospřeží – na MČR do Pardubic

  1. místo – Šuhaj Miroslav a Borgis
  2. místo – Ambrož Tomáš a Bak
  3. místo – Ambrož René a Boneta
  4. místo – Šíma David a Galvas
  5. místo – Marvan Jaroslav a Arkas
  6. místo – Bančík Michal a Nessie
  7. místo – Sitte Petr a Arnika
  8. místo – Zecha Jiří a Matouš
  9. místo – Blizňák Milan a Basango
  10. místo – Janoš David a Brys Stadlecký
  11. místo – Blizňák Jan a Astra
  12. místo – Francisty Ján a Set
  13. místo – Jeřábek Petr a Bur

 

  1. místo – Jelínek Petr a Linda + Pavuková Petra a Nali

 

Kvalifikace těžký tah jednospřeží – na MČR do Pardubic

 

  1. místo – Bambuch Robert a Olzer
  2. místo – Francisty Ján a Set
  3. místo – Šuhaj Miroslav a Borgis
  4. místo – Francisty Ján a Dollard dela Forge
  5. místo – Ambrož Tomáš a Bak
  6. místo – Blizňák Milan a Basango
  7. místo – Zecha Jiří a Matouš
  8. místo – Janoš Davis a Brys Stadlecký
  9. místo – Jeřábek Petr a Bur

 

Kombinovaná soutěž chladnokrevných koní v jednospřeží – Kvalifikace na MČR

 

  1. místo – Ambrož Tomáš a Bak
  2. místo – Ambrož René a Boneta
  3. místo – Šíma David a Galvas
  4. místo – Bančík Michal a Nessie
  5. místo – Šuhaj Miroslav a Borgis
  6. místo – Marvan Jaroslav a Arkas
  7. místo – Janoš David a Brys Stadlecký
  8. místo – Blizňák Milan a Basango
  9. místo – Blizňák Jan a Astra
  10. místo – Sitte Petr a Arnika
  11. místo – Zecha Jiří a Matouš
  12. místo – Francisty Ján a Set
  13. místo – Jeřábek Petr a Bur
  14. místo – Pavuková Petra a Nali
  15. místo – Jelínek Petr a Linda

 

Kombinovaná soutěž chladnokrevných koní ve dvojspřeží – Kvalifikace na MČR

  1. místo – Bančík Michal – Nessie a Naděje
  2. místo – Ambrož Tomáš – Bak a Boneta
  3. místo – Janoš David – Brys Stadlecký a Zeus
  4. místo – Šíma David – Galvas a Ramon
  5. místo – Turčan Dušan – Saimon a Roxy
  6. místo – Marvan Jaroslav – Marka a Arkas
  7. místo – Francisty Ján – Set a Dollar dela Forge
  8. místo – Zecha Jiří – Matouš a Arnošt
  9. místo – Sitte Petr – Arnika a Mája Old
  10. místo – Jeřábek Petr – Bur a Mirin

 

 

 

 
 

 


Portrét


Kontakt

Svaz chovatelů chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Jana Nováková
+420 739 778 455
Klokočov 11
747 47 VÍTKOV


Statistiky

Online: 9
Celkem: 1854647
Měsíc: 19774
Den: 582