Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledky soutěží MČR Pardubice 2023

13. 9. 2023

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 

 

 

Výsledky Mistrovství České republiky v relativním těžkém tahu

Pardubice 9. 9. 2023

 

Umístění  TT na přepočetkůň váha

1. místo – Jaroslav MarvanArkas 662 kg
2. místo – Jaroslav DiblíčekRango658 kg
3. místo – Michal BančíkNessie700 kg
4. místo – Tomáš AmbrožArgon708 kg
5. místo – Eva MachováNavír 664 kg
6. místo – Jiří ZechaMatouš 684 kg
7. místo – Miroslav ŠuhajBorgis 800 kg
8. místo – Jaroslav MarvanMarka640 kg
9. místo – Robert BambuchOlzer960 kg
10. místo – Michal PavelkaOrkán978 kg
11. místo – Josef HradecSpartakus630 kg
12. místo – Pavel ŠuteraTitan832 kg
13. místo – Oskar SněhotaNanuk646 kg
14. místo – Leitner JiříSam928 kg

 

 

Výsledky Mistrovství České republiky v absolutním těžkém tahu

Pardubice 9. 9. 2023

 

Umístění  TT absoutníkůň váha 

1. místo – místo – Robert BambuchOlzer960 kg
2. místo – Miroslav ŠuhajBorgis 800 kg
3. místo – Michal PavelkaOrkán978 kg
4. místo – Tomáš AmbrožArgon708 kg
5. místo – Michal BančíkNessie700 kg
6. místo – Jaroslav MarvanArkas 662 kg
7. místo – Jiří ZechaMatouš 684 kg
8. místo – Jaroslav DiblíčekRango658 kg
9. místo – Eva MachováNavír 664 kg
10. místo – Jaroslav MarvanMarka640 kg
11. místo – Pavel ŠuteraTitan832 kg
12. místo – Josef HradecSpartakus630 kg
13. místo – Oskar SněhotaNanuk646 kg
14. místo – Leitner JiříSam928 kg
 

Výsledky Mistrovství České republiky v ovladatelnosti s kládou Pardubice 10. 9. 2023

 

Umístěníkůň

1. místo – René Ambrož  Boneta
2. místo – Michal Bančík  Nessie
3. místo – František KratochvílBohouš​   
4. místo – František Kratochvíl  Chris
5. místo – Tomáš Ambrož  Bak
6. místo – Miroslav Šuhaj Borgis
7. místo – Josef Matějka  Gaston
8. místo – Jaroslav MarvanMarka
9. místo – Jiří ZechaMatouš
10. místo – Josef HradecSpartakus
11. místo – Tomáš AmbrožArgon
12. místo – Michal PavelkaOrkán
13. místo – Petr HenzlHenry
14. místo – Petr Hvížď Miron
15. místo – Marie BrázdováNaiky
16. místo – Jaroslav Diblíček Rango
17. místo – Školka Karel Brit
 

 

Vozatajská soutěž – dvoukolová 

Děti do 15ti let

1. místo – Miroslav Ambrož67/581 Argon1,26,18
2. místo – Kristýna Váňová67/699 Boneta1,34,19
3. místo – Tereza Blizňáková67/583 Astra1,39,72
4. místo – Kristián Novák70/671 Nela2,06,71
5. místo – Iva JelínkováLinda2,29,08
6. místo – Josef Hradec2804 Spartakus2,36,32
7. místo – Lucie Lichnovská2063 Artur2,52,61
 

arkas-marvan.jpg

olzer-bambuch.jpg

navir-machova.jpg

orkan-pavelka.jpg

borgis-suhaj2.jpg

 

 
 

 


Portrét


Kontakt

Svaz chovatelů chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Jana Nováková
+420 739 778 455
Klokočov 11
747 47 VÍTKOV


Statistiky

Online: 8
Celkem: 1882131
Měsíc: 15899
Den: 433