Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledky kvalifikace Květná 2023

20. 7. 2023

KVĚTNÁ U LUKOVÉ 5. 7. 2023

 

Kvalifikace ovladatelnost jednospřeží – na MČR do Pardubic

  1. místo – Ambrož Tomáš a Bak
  2. místo – Hajtmar Vladimír a Gone-M
  3. místo – Ambrož René a Boneta
  4. místo – Marvan Jaroslav a Marka
  5. místo – Hradec Josef a Spartakus
  6. místo – Matějka Ondřej st. a Gaston
  7. místo – Lankaš Miloslav a Art
  8. místo – Lankaš Miloslav a Makýr
  9. místo – Marvan Jaroslav a Arkas
  10. místo – Matějka Ondřej ml. a Seadow
  11. místo – Francisty Ján a Pejo
  12. místo – Matějka Ondřej a Nar
  13. místo – Haladej Josef a Mišo
  14. místo – Broulík Milan st. a Dolina
  15. místo – Blažo Martin a Sam
  16. místo – Šíma David a Galvas
  17. místo – Broulíková Aneta a Simona
  18. místo – Hél Jaroslav a Stázka
  19. místo – Broulík Milan ml. a Dona
  20. místo – Pavuková Petra a Nali
  21. místo – Diblíček Jaroslav a Rango

 

Kvalifikace těžký tah jednospřeží – na MČR do Pardubic

  1. místo – Haladej Josef a Mišo
  2. místo – Francisty Ján a Pejo
  3. místo – Marvan Jaroslav a Arkas
  4. místo – Marvan Jaroslav a Marka
  5. místo – Diblíček Jaroslav a Rango
  6. místo – Matějka Ondřej a Nar
  7. místo – Hradec Josef a Spartakus
  8. místo – Matějka Ondřej ml. a Seadow
  9. místo – Ambrož René a Boneta; Ambrož Tomáš a Bak
  1. místo – Šíma David a Galvas
  2. místo – Blažo Martin a Sam
  3. místo – Vladimír Hajtmar a Gone-N
  4. místo – Broulík Milan ml. a Dona
  5. místo – Pavuková Petra a Nali

Kombinovaná soutěž chladnokrevných koní v jednospřeží – Kvalifikace na MČR

  1. místo – Ambrož Tomáš a Bak
  2. místo – Ambrož René a Boneta
  3. místo – Marvan Jaroslav a Marka
  4. místo – Hradec Josef a Spartakus
  5. místo – Francisty Ján a Pejo
  6. místo – Šíma Davis a Galvas
  7. místo – Matějka Ondřej a Nar
  8. místo – Haladej Josef a Mišo
  9. místo – Blažo Martin a Sam
  10. místo – Hajtmar Vladimír a Gone-N
  11. místo – Diblíček Jaroslav a Rango
  12. místo – Pavuková Petra a Nali

 

Kombinovaná soutěž chladnokrevných koní ve dvojspřeží – Kvalifikace na MČR

  1. místo – Marvan Jaroslav – Arkas a Marka
  2. místo – Šíma David – Galvas a Ramon
  3. místo – Francisty Ján – Pejo a Dollar dela Forge
  4. místo – Haledej Josef – Mišo a Kuba
  5. místo – Ambrož Tomáš – Boneta a Bak
  6. místo – Lankaš Miloslav – Art a Makýr
  7. místo – Matějka Ondřej – Nar a Seadow
  8. místo – Hajtmar Vladimír – Grafit a Gone-N
  9. místo – Hradec Josef – Nikon a Spartakus
  10. místo – Šutera Pavel – Fuks a Nero
  11. místo – Blažo Martin – Sam a Zafir
  12. místo – Broulík Milan st. – Simona a Dolina

 

 

 

 
 

 


Portrét


Kontakt

Svaz chovatelů chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Jana Nováková
+420 739 778 455
Klokočov 11
747 47 VÍTKOV


Statistiky

Online: 9
Celkem: 1854641
Měsíc: 19775
Den: 581