Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kvalifikovaní koně do šampionátů Pardubice 2023

1. 9. 2023

ŠAMPIONÁT KLISEN S HŘÍBATY

ČMB

 

  1. Klisnička 64/93 BEKY, nar. 4.3.2023

Po O: 2955 Bošar  z M: 67/189 Barbara po  1960 Barbar

 

  1. Hřebeček 55/313 BARUCH, nar. 15.4.2023

Po O: 1960 Barbar z M: 55/123 Hezká po 2844 Bret

 

  1. Klisnička 63/194 JEŘABINA Z VĚCOVA, nar. 22.4.2023

Po O: 2329 Markus z M: 63/55 Jenovéfa po 1314 Baroš

 

  1. Hřebeček 60/986 BOŠAR PRAKŠICKÝ, nar. 28.3.2023

Po O: 2955 Bošar z M: 60/803 Barma po 1314 Baroš

 

  1. Klisnička BOGY, nar. 22.4.2023

Po O: 1699 Agy z M: 1/428 Bora po 2955 Bošar

 

  1. Hřebeček 64/91 PEGAS, nar. 1.1.2023

Po O: 2445 Parmas z M: 55/11 Alma po 1158 Sauron

 

  1. Klisnička 33/243 ANABELA, nar. 29.3.2023

Po O: 2695 Svatoslav Blšanský z M: 27/440 Anita po 994 Brix

 

  1. Klisnička BALERINA, nar. 15.5.2023

Po O: 2809 Bady z M: 20/14 Brigeta po 963 Alda

 

  1. Klisnička 63/193 KORIDA, nar. 7.4.2023

Po O: 2445 Bary z M: 63/811 Komtesa po 1435 Markon

 

  1. Hřebeček APOLLON, nar. 15.4.2023

Po O: 2881 Agar z M: 44/296 Lina po 2822 Bagran

 

  1. Klisnička JASNĚNKA, nar. 3. 3. 2023

Po O: 2200 Barman z M: 49/486 Jasmína po 1727 Bandita

 

ČN

  1. Hřebeček 23/14 NOMÁD Z JELENÍ, nar. 11. 5. 2023

Po O: 2065 Nikon z M: 26/192 Paseka po 687 Ministr

 

  1. Klisnička 23/13 ŠIFRA Z JELENÍ, nar. 9. 4. 2023

Po O: 2065 Nikon z M: 13/100 Šakyra po 1837 Neugot z Borčic

 

  1. Hřebeček ŠÉR, nar. 4. 4. 2023

Po O: 2585 Glenn z M: 34/200 Shayen po 1594 Falstr

 

  1. Hřebeček 23/8 STREITER VULKAN I., nar. 10. 4. 2023

Po O: 2799 Streit z Hvozdna z M: 23/873 Lenka po 964 Shifon

 

  1. Klisnička WALA, nar. 19. 3. 2023,

Po O: 2318 Wendelín z M: Neugot z Netolic I-59/Odesa po 3414 Nuget z Podolia

 

  1. Klisnička WENDY, nar. 2. 4. 2023

Po O: 2318 Wendelín z M: 26/771 Lucerna po

 

  1. Klisnička 23/17 ANGELINA, nar. 16. 3. 2023

Po O: 2450 Rapan z M: 44/722 Sunny po 2203 Šimon

 

  1. Hřebeček WENDA, nar. 30. 4. 2023

Po O: 2318 Wendelín z M: 13/199 Zajda po 1334 Direkt

 

SN

 

  1. Klisnička 33/262 GRAPA HONSKÁ, nar. 20. 3. 2023

Po O: 2697 Nix z M: 67/579 Adéla po 1589 Baramis

 

  1. Hřebeček BONIFÁC, nar. 21. 3. 2023

Po O: 1061 Brynet z M: 1/447 Samanta po 1700 Ryho

 

  1. Hřebeček 10/38 NEKLAN Z XAVEROVA, nar. 20. 4. 2023

Po O: 1588 Nacho-B z M: 72/47 Stella po 2885 Steiman

 

  1. Hřebeček 31/65 NaDar DUBNICKÝ, nar. 16. 3. 2023

Po O: 1588 Nacho-B z M: 72/778 Darka po 1733 Goliáš

 

  1. Hřebeček SUK, nar. 29. 3. 2023

Po O: 1331 Sargon z M: 67/724 Táňa po 1952 Galvas

 

  1. Hřebeček NAMIRO, nar. 20. 4. 2023

Po O: 2868 Nacho Salazar ZV z M: 67/858 Aira po 2885 Steiman

 

  1. Hřebeček 67/241 FORMAN nar. 7. 4. 2023

Po O: 2923 Haby z M: 67/460 Zita po 1589 Baramis

 

  1. Klisnička LEJDY, nar. 14. 4. 2023

Po 1331 Sargon z 69/294 Lada po Neron

 

 

ŠAMPIONÁT TŘÍLETÝCH KLISEN

ČMB

 

  1. 63/119 Lučina
  2. 67/824 Vendeta
  3. 64/19 Bretani – H
  4. 71/172 Barbína – F
  5. 49/462 Jorika
  6. 49/461 Lara

 

ČN

  1. 15/856 Zika
  2. 34/354 Loty
  3. 23/956 Lotka
  4. 21/481 Grupie
  5. 13/237 Viktoria Kopf
  6. 64/1 Polly
  7. 64/4 Timera
  8. 70/870 Eliška

 

SN

  1. 67/815 Cilka
  2. 67/810 Cívka
  3. 67/822 Celina
  4. 69/305 Klára
  5. 69/310 Vanessa
  6. 67/814 Cedra
  7.  

 

 
 

 


Portrét


Kontakt

Svaz chovatelů chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Jana Nováková
+420 739 778 455
Klokočov 11
747 47 VÍTKOV


Statistiky

Online: 2
Celkem: 1853836
Měsíc: 19836
Den: 616