Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledky kvalifikace Dolní Jelení

16. 6. 2023

Kvalifikace ovladatelnost s kládou jednospřeží – na MČR do Pardubic

  1. místo – Lankaš a Makýr
  2. místo – Marvan Jaroslav a Marka
  3. místo – Brázdová Marie a Naiky
  4. místo – Matějka Ondřej a Shadow
  5. místo – Hradec Josef a Spartakus
  6. místo – Lankaš a Art
  7. místo – Matějka Ondřej a Nar
  8. místo – Ježek Miroslav a Max
  9. místo – Broulík Milan st. a Simona
  10. místo – Brázdová Marie a Hemiš
  11. místo – Broulík Milan ml. a Dolina
  12. místo – Marvan Jaroslav a Arkas
  13. místo – Hradec Josef a Nikon
  14. místo – Ambrož René a Boneta
  15. místo – Šandor Patrik a Mary Vrbický
  16. místo – Diblíček Jaroslav a Rango
  17. místo – Šandor Patrik a Logy
  18. místo – Ambrož Tomáš a Bak
  19. místo – Rázek Milan a Urugwaj
  20. místo – Hradec Josef a Radegast
  21. místo – Hrušková Ludmila a Láva

Kvalifikace těžký tah jednospřeží – na MČR do Pardubic

  1. místo – Šutera Pavel a Harley
  2. místo – HHhhůlkhlfHradec Josef a Nikon
  3. místo – Brázdová Marie a Naiky
  4. místo – Diblíček Jaroslav a Rango
  5. místo – Brázdová Marie a Hemiš
  6. místo – Šutera Pavel a Titan
  7. místo – Hradev Josef a Spartakus
  8. místo – Matějka Ondřej a Nar

 

Kombinovaná soutěž chladnokrevných koní v jednospřeží – Kvalifikace na MČR

 

  1. místo – Marvan Jaroslav a Marka
  2. místo – Ambrož René a Boneta
  3. místo – Ježek Miroslav a Max
  4. místo – Hradec Josef a Spartakus
  5. místo – Matějka Ondřej a Nar
  6. místo – Diblíček Jaroslav a Rango
  7. místo – Ambrož Tomáš a Bak
  8. místo – Marvan Jaroslav a Arkas
  9. místo – Broulík Milan st. a Simona
  10. místo – Broulík Milan ml. a Dolina
  11. místo – Šandor Patrik a Mary Vrbický
  12. místo – Rázek Milan a Urugwaj
  13. místo – Šandor Patrik a Lagy
  14. místo – Hrušková Ludmila a Láva

 

Kombinovaná soutěž chladnokrevných koní ve dvojspřeží – Kvalifikace na MČR

  1. místo – Ambrož Tomáš – Bak a Boneta
  2. místo – Matějka Ondřej – Nar a Shadow
  3. místo – Marvan Jaroslav – Arkas a Marka
  4. místo – Lankaš – Art a Markýr
  5. místo – Hradec Josef – Spartakus a Radegast
  6. místo – Broulík Milan st. – Simona a Dolina
  7. místo – Ježek Miroslav – Max a Sany Sobětický
  8. místo – Šandor Patrik – Táňa a Logy

 

 

 

 
 

 


Portrét


Kontakt

Svaz chovatelů chladnokrevných koní N, SN a ČMB

Jana Nováková
+420 739 778 455
Klokočov 11
747 47 VÍTKOV


Statistiky

Online: 2
Celkem: 1853836
Měsíc: 19838
Den: 624